Milwaukee M18 BLSAG115XPD 18v Cordless Brushless Angle Grinder 115mm
Milwaukee Authorised Stockist
YOU SAVED %
inc VAT (ex VAT)
You can change the options above
Item Id :21046843
Not yet reviewed Overall Rating 0 stars
Leave your own review
Pay in 3 interest-free payments on purchases from
See the full range here
See All Milwaukee Here
Milwaukee
See Warranty information here
Related for this product
<b>Diameter:</b> 115mm <b>Thickness:</b> 1.8mm <b>Bore:</b> 22mm
Makita DIAMAK Segmented Diamond Cutting Disc Diameter: 115mm Thickness: 1.8mm Bore: 22mm
<b>Diameter:</b> 115mm <b>Thickness:</b> 1.2mm <b>Bore:</b> 22mm
Vitrex Xtreme Pro Thin Tile Cutting Diamond Disc Diameter: 115mm Thickness: 1.2mm Bore: 22mm
<b>Diameter:</b> 115mm <b>Grit:</b> 60g
Rubi Tiling Tools Diamond Flap Disc Diameter: 115mm Grit: 60g
<b>Diameter:</b> 115mm <b>Pack Qty:</b> Pack of 100
Bosch PRO Thin INOX Stainless Steel Cutting Disc Bulk Pack Diameter: 115mm Pack Qty: Pack of 100
Bosch Metal Cutting Disc Bulk Pack Diameter: 115mm Pack Qty: Pack of 100
This item includes the following promotional items :
includes
Battery AH Explained
Battery Voltage Explained
Videos
Downloads
Download
Archived Downloads
Download
Specifications
More Help
If you require more information or assistance with this product please consult the links below :
You can calculate your postage charge for Milwaukee M18 BLSAG115XPD 18v Cordless Brushless Angle Grinder 115mm before you checkout.
The delivery charge for this item is
Get help regarding Milwaukee M18 BLSAG115XPD 18v Cordless Brushless Angle Grinder 115mm